Jeśli masz wątpliwości dotyczące
Ośmiorniczki®, poniżej znajdziesz odpow iedzi na najczęściej zadawane pytania od naszych użytkowników:

Aby ocenić, czy powierzchnia jest porowata/chłonna, możesz wykonać test kroplą wody. Jeśli ciecz zostanie wchłonięta, to powierzchnia jest porowata/chłonna. W przeciwnym wypadku, nie jest.

Trzeba zwrócić szczególną uwagę na stabilność obu powierzchni. W przypadku ścian z problemem strukturalnym lub łuszczącą się farbą, zastosowanie kleju może zostać utrudnione przez takie niekorzystne warunki.

Ośmiorniczka® osiąga swoje pełne właściwości po upływie 24 godzin. Niskie temperatury i wysoka wilgotność względna otoczenia mogą wydłużyć ten czas.

Powierzchnie i/lub elementy zabrudzone klejem Ośmiorniczka® można umyć wodą albo wodą z detergentem. Zalecamy przeprowadzić tę czynność zanim klej stwardnieje.

Po stwardnieniu, Ośmiorniczka® wytrzymuje długotrwałe oddziaływanie temperatur w zakresie od -20°C do 70°C, bez zmiany właściwości.

Tak, Ośmiorniczka® nadaje się do pomalowania. Farby lateksowe można nanieść po 2 godzinach od użycia produktu. W przypadku farb syntetycznych zalecamy odczekać 72 godziny.

Nie. Ośmiorniczka® nie jest łatwopalna.

Nie, Ośmiorniczka® nie jest odporna na bezpośrednie działanie płomienia.

Nie, Ośmiorniczka® nie jest zalecana do zastosowań związanych z ciągłym zanurzeniem w wodzie.

Nie, Ośmiorniczka® nie klei polietylenu, polipropylenu, teflonu ani elastycznego PVC.

Zobacz, jakie naprawy możesz wykonać:

Wyślij nam film lub zdjęcia naprawy, opowiedz, jak została wykonana, a my to opublikujemy.

Jak to zrobić?

To proste: nagraj siebie podczas wykonywania naprawy i wyślij nam film lub zdjęcia, opowiedz, jak została wykonana, a my to opublikujemy. Wyślij nam maila o tytule: "Ja tak używam Ośmiorniczki®", dodaj swoje dane, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować, a jeśli nasi eksperci zatwierdzą materiał, to opublikujemy go pod Twoim nazwiskiem na naszej stronie i w sieciach społecznościowych.
Email: Osmiorniczka@Osmiorniczka.com